Dark Mode

İZMİR SELÇUK'DA MUHTEŞEM KONUMDA 150 ODALI OTEL


185.000.000 ₺

Selçuk/İzmir


 • İlan Tarihi 28 Nisan 2023
 • Emlak Tipi Satılık
 • Betonarme
 • m2 (Brüt) -  
 • m2 (Net) -  
 • Bina Yaşı -  
 • Bulunduğu Kat -  
 • Kat Sayısı -  
 • Isıtma Güneş Enerjisi 
 • İşyeri Oda Sayısı 150  
 • Kullanım Durumu Belirtilmemiş
 • Kredi Uygun Uygun

Açıklama

Konum Ve Çevre Bilgisi

İzmir’in Selçuk ilçesinde bulunan otelimiz cennet gibi doğası ve tarihi zenginlikleri ile bilinen Selçuk’da bulunmaktadır. Hotel; Selçuk merkeze 8 km, Kuşadası merkeze 12 km. ülkemizin en uzun plajına sahip Pamucak sahiline 200 metre ve İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na 70 km mesafeye sahiptir.

Selçuk; antik çağın en önemli yerleşim merkezi, dünyanın en büyük açık hava müzelerinden birisidir. Ünü dünyaca bilinen Efes Antik Kenti’nin ev sahibi, dinlerin ve uygarlıkların buluşma noktasıdır. 8 bin yıllık topraklarında sahip olduğu kültürel ve tarihsel değerlerinin yanında önemli bir turizm merkezi, bir de Şirince Köyü ve şirin evleri ile büyülü bir ortamın adresidir.

Selçuk’un sokaklarında keşfe çıktığınızda, çağlara direnerek varlığını sürdüren eski dönem yapıları tarihsel bir yolculuğa çıkarır sizleri. Dünya çapında seçkin bir yere sahip Efes Antik Kenti’nden Meryem Ana Evi’ne, St. John Kilisesi’nden Bizans Su Kemerleri’ne, Selçuk Kalesi’nden Osmanlı Dönemi’nden günümüze gelen camilere kadar pek çok eser, tarih yolculuğunuza rehberlik ederken, alternatif turizm seçeneği ve Pamucak Sahili’nin mavi bayraklı plajları ile her mevsim tatilin tadı başkadır Selçuk’ta.

Pamucak sahili; Selçuk’un 9 km, Efes antik kentinin ise 6 km kuzeyinde, yaklaşık uzunluğu 12 km boyunca uzanmaktadır. Kumlu sahilin genişliği yaklaşık 80 metredir. Sahilin ortalarına doğru Küçük Menderes nehri denizle buluşur. Mavi Bayraklı Pamucak sahili kum zambaklarının doğal yetişme alanıdır. Efes sahilinin eski isminin verildiği 12 km uzunluğundaki Pamucak, Türkiye’nin en uzun plajıdır. Plaj kumlu, güneşli ve suyu temizdir.

Tanıtım

Otelimiz toplamda 150 oda ve 450 yatak kapasitesine sahiptir. Bütün odalarımız lüks olarak düzenlenmiş ve dekore edilmiştir. Tüm odalar soğuk/sıcak merkezi klimalar ile donatılmış, güvenliğiniz için enerji koruma sistemleri kurulmuş ve tüm gereksinimlerinize hazır hale getirilmiştir.130 araçlık açık otopark alanımız mevcuttur.

Konaklama Bilgileri

1.Kat Manzarasız Odalar

Otelimizde toplamda 14 adet bulunan manzarasız odalarımız 1 Katta yer almakta olup restoran çatısı veya kapalı havuzlar çatısı manzarasına sahiptir.21 m2 tek gözlü odalarımızdır. Odalarda 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet tek kişilik yatak veya 3 tek kişilik yatak şeklinde iki farklı dizayn bulunmaktadır. Odada LCD ekran televizyon, direkt telefon, minibar, emanet kasa, gardrop, mobilyalar ve duşakabin yer almaktadır.

Standart Odalar

Otelimizde toplamda 75 adet Standart odalarımız bulunmaktadır. Odalarımız 21 m2 tek gözlüdür. Odalarda 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet tek kişilik yatak veya 3 tek kişilik yatak şeklinde iki farklı dizayn bulunmaktadır. Odada LCD ekran televizyon, direkt telefon, minibar, emanet kasa, gardrop, mobilyalar ve duşakabin yer almaktadır.,

Deniz Manzaralı Odalar

Otelimizde toplamda 22 adet Deniz manzaralı odalarımız bulunmaktadır. 21m2 tek gözlü odalarımızdır. Odalarda 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet tek kişilik yatak veya 3 tek kişilik yatak şeklinde iki farklı dizayn bulunmaktadır. Odada LCD ekran televizyon, direkt telefon, mini bar, emanet kasa, gardrop, mobilyalar ve duşakabin yer almaktadır.

Büyük Odalar

Otelimizde toplamda 6 adet Büyük odalarımız bulunmaktadır. 35 m2 tek gözlü odalarımızdır. Standart odalardan daha geniş olup odada 1adet çift kişilik, 1 adet tek kişilik yatak ve ranza bulunmaktadır. Odada LCD ekran televizyon, direkt telefon, mini bar, emanet kasa, gardrop, mobilyalar ve duşakabin yer almaktadır.

Aile Odaları

Otelimizde toplamda 10 adet Aile odalarımız bulunmaktadır. Aile odalarımız 40 m2 iki gözlü odalarımızdır. Birbirine bağlantılı (arasında kilitlenebilen kapı vardır.) yan yana 2 odadan oluşmaktadır. 2 banyosu mevcuttur. iki odanın da koridora açılan kapısı vardır. Ebeveyn odasında 1 adet çift kişilik yatak, çocuk odasında ise 2 adet tek kişilik yatak bulunur. Odada LCD ekran televizyon, direkt telefon, minibar, emanet kasa, gardrop, mobilyalar ve duşakabin yer almaktadır.

Aile Suitleri

Otelimizde toplamda 3 adet suit odalarımız bulunmaktadır. Aile Suitleri eşsiz Pamucak Sahilinin manzarasına sahiptir. Aile Suitleri 66 m2 üç gözlü odalarımızdır. Birbirine bağlantılı 3 odadan oluşmaktadır. 2 banyosu mevcuttur. Giriş kısmındaki odada yatağa dönüşebilen 2 adet tek kişilik, 1 adet çift kişilik koltuk, ebeveyn odasında çift kişilik büyük bir yatak, çocuk odasında ise 3 adet tek kişilik yatak bulunur. Odada 3 adet LCD ekran televizyon, direkt telefon, minibar, emanet kasa, gardrop, mobilyalar ve küvet yer almaktadır.

Havuz ve Plaj Bilgileri

İzmir’in en güzel sahilidir Pamucak Sahili. Otelimiz sahile 200 metre mesafededir. Dört yıldızlı otelimizin bulunduğu Pamucak Sahili Türkiye’nin en uzun sahillerinden birisi olup, ince deniz kumlarından oluşan doğal, temiz bir kumsala sahiptir. Pamucak Sahili halk plajı olup ülkemizdeki önemli sahiller arasında ön sıralarda yer almaktadır. Plajda şezlong, şemsiye ve içecek hizmetleri verilmektedir.12 km’lik kumla kaplı kıyının sadece 5 km.si turistik tesislere ayrılmış, kalan bölümü doğal haliyle bırakılmıştır.

Açık Havuzlar 2 Adet

Açık havuzlarımız 12 x 24 metre ölçülerinde olup, deniz suyu ile doludur. Havuz derinliği 120 cm-140 cm arasında değişmektedir. Havuzda doğal sahil kumu bulunan geniş bir alan, özel yapılmış ve içinde su kaydırağı, çocuk havuzu, sıcak ve soğuk içeceklerin bulunduğu havuz bar, çocuk dinlenme ve uyutma odası, aynı alanda rahat güneş gören çim alanlar, tropikal masaj bölümleri,

Kapalı Havuzlar 2 Adet

Isıtmalı Kapalı havuzlarımız 6x18 metre ölçülerinde olup; ferah bir mekana sahiptir. Derinliği 120-140 cm. dir. Deniz suyu ile dolu olan kapalı havuzumuz belirli dönemlerde ısıtılmaktadır. Kapalı Havuzlar kendi bünyesinde iç içe olan SPA Merkezi ile bir bütündür. Aynı mekanlarda hamam, sauna, buhar odası ve masaj odaları bulunmaktadır.

Çocuk Havuzları 2 Adet

Açık havuzu yanında yer alan çocuk havuzu mini club ile yan yana yer almaktadır. Havuz derinliği 40 cm dir. Açık havuzların yanında da 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Bu havuzumuzun derinliği ise 40 cm dir.

KOBİ
Ticari Gayrimenkul Danışmanı

Tuncay ÇETİN


İç Özellikler